Pizza Pizza 25. yılında yenileniyor, Terra Pizza oluyor!

Türkiye’nin ilk zincir pizza restoranlarından Pizza Pizza, bundan böyle Terra Pizza ismiyle faaliyet gösterecek. 25. yılına girerken tüketicilerine “Gel Beraber Olsun” diyen Terra Pizza, yeni ismini ve logosunu bir reklam filmiyle tanıttı.

25 yıl önce İzmir’de bir şubeyle pizza sektörüne giriş yapan Pizza Pizza, büyüme ve yenilenme stratejisi kapsamında adını Terra Pizza olarak değiştirdi. Yeni ismiyle Terra Pizza, yaşadığı kurumsal dönüşümü yeni bir reklam filmiyle duyurdu.

Terra Pizza’nın yenilenen marka dünyasını tanıtma amacıyla yayınlanan filmde, markanın yeni logosu ve pazarlama stratejisi eğlenceli bir dille anlatılıyor. Pizzanın paylaşıma en uygun yiyeceklerden biri olması ve her diliminde kutlanmaya değer anlar yaratması, kendi kültürümüze özel “Gel Beraber Olsun” sloganıyla hayata geçiyor. Reklam filminde, Terra Pizza’yı paylaşmanın önemine ve taze malzemelerle hazırlanan benzersiz pizzalarının çekiciliğine vurgu yapılıyor.

Terra Pizza ismini; dünya, toprak, yer anlamına gelen “Terra” kelimesinden alıyor. Terra Pizza benzersiz lezzeti, yeni pazarlama stratejisi ve ismi ile pizza severlerin keyifli anlar yaşamalarına ortak olmak istiyor ve yeni dönemde pizza severleri bir pizzanın etrafında buluşmaya  “Gel Beraber Olsun” diyerek davet ediyor.

Künye:

Reklamveren: Terra Pizza
Reklamveren Yetkilileri: Semih Dadaş, Ceyda Yalçınkaya, Yasemin Kıvrım
Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
Ajans Başkanı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik
Ajans Başkan Yardımcısı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Başar Bellisan
Ajans Başkan Yardımcısı: Alp Gürsoy
Yaratıcı Grup Başkanı: Sanlı Kayabölen
Yaratıcı Ekip: Zeynep Ordu, Oktay Metin, Halil Okyay, Rufat Mammadov
Müşteri Direktörü: Buse Sokullu
Müşteri İlişkileri: Lara Baykut
Strateji Direktörü: Can Çalışkan
Strateji Planlama: Elif Öven
Ajans Prodüktörleri: Nisan Turgul
Prodüksiyon Şirketi: Ptot Film
Yönetmen: Canbert Yergüz

İLGİLİ HABERLER