PETLAS’ın “Türkiye El Ele” kampanyası yayında

PETLAS, Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı Resmi Sponsorluğu kapsamında atağa geçti. 2019 FIBA Dünya Kupası boyunca devam edecek “Türkiye El Ele” kampanyası, reklam filminin yanı sıra farklı etkinliklerle milli coşkuya eşlik ediyor.

AKO Grup bünyesinde yer alan PETLAS, resmi sponsorluk anlaşmasının hemen ertesinde, Havas İstanbul tarafından hazırlanan reklam filmleriyle, kendine özgü iletişim diliyle tüm spor severlere seslenmiş; ülkemizin gururu millilerimize “Asla durma, PETLAS Yanında” mesajı vermişti. Eğlenceli bir anlatım dilini benimseyen filmlerde A Milli Erkek Basketbol Takımımızın pozisyonlarını, farklı spor dallarında izleyicilerin gönlünde taht kurmuş ünlü spor spikerleri, farklı branşların dilinden aktardılar.

Yener Çevik’in seslendirdiği 3K1A Müzik imzası taşıyan Türkiye El Ele marşı eşliğindeki klipte Milli Takım tarihinde özel bir yeri bulunan Sinan Güler rol alıyor. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ve farklı kültürlerinden insanları el ele gördüğümüz anlarda; Sinan Güler’in sürpriz pasıyla projeyi devam ettirecek Reynmen, bir müzik videosu ve şarkı ile Türkiye El Ele hareketini devam ettirecek.

Çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleştirilen filmin yönetmenliğini, Mental Film’den Şeyhmus Altun üstlendi.

Milli Takım’ın 2019 FIBA Dünya Kupası macerası sürdükçe TV, Radyo ve İnternet mecralarında yayında olacak filmin yanı sıra, sevilen YouTuber Reynmen iş birliğinde bir de marş ve klip hazırlandı. Bu marş ve klip, maçlarda heyecanla söylenecek, dijital mecralarda yayınlanacak.

Kampanya Künyesi:

Reklamveren: Petlas
Reklamveren Temsilcisi: Erkal Özürün, Serdar Işık, Mahmut Altınöz
Ajans: Havas İstanbul
CCO: Ergin Binyıldız
Kreatif Direktör: Yavuzhan Gel
Kreatif Ekip: Ahmet Sefer, Sezgin Rızaoğlu, Eren Altuniş, Dilara Tuncer, Betül Saykan, Can Yaylacıkoral
Müşteri İlişkileri Direktörü: Birol Ecevit
Müşteri İlişkileri Ekibi: Yiğit Uysal, Mert Tokdemir, İlayda Bahçıvan
Proje Yöneticisi: Mustafa Bulek
Ajans Prodüktörü: Gözde Bilir, Sıla Salgın
Prodüksiyon Şirketi: Mental
Post Prodüksiyon Şirketi: ABT İstanbul
Yönetmen: Şeyhmus Altun
Müzik: 3K1A / Yener Çevik

İLGİLİ HABERLER