MediaMarkt’tan Anneler Günü’ne özel reklam kampanyası

MediaMarkt, Anneler Günü’ne özel hazırladığı reklam filmiyle bir kez daha bu özel günde tüm annelere hediye almak isteyenlerin eğlenceli hikayesini ekranlara taşıyor. Anneler Günü’nün sadece kendi annelerine ait olmadığını; teyze, hala, yenge, kayınvalide, anneanne, babaanne veya gelin gibi tüm annelere özel olduğuna dikkat çekiyor.

MediaMarkt; Anneler Günü için çok özel bir reklam filmi hazırladı. Bu özel gün için hazırlanan filminde MediaMarkt; avantajlı ürün veya fiyatlarını vurgulamak yerine tüketicilere çok özel bir hatırlatmada bulundu, o da “Ailedeki Tüm Anneler!”

“MediaMarkt’ta Anneler Günü…” sahnesiyle açılan reklam filmi, Anneler Günü’nde annelerine hediye almak isteyen çiftin hediye tercihiyle başlıyor. Ardından çiftin alışveriş sırasında ailedeki diğer annelerle karşılaştığı reklam filminin devamında teyze, hala, yenge, kayınvalide, anneanne, babaanne veya gelin gibi diğer anneler de hatırlatılıyor. Reklam, tüm annelerin yanında çocuk sahibi olacağını açıklayan çiftin ve ailenin sevinciyle sona eriyor. MediaMarkt’ın tüketicilere bu özel hatırlatmayı yaptığı reklam filmi, filme özel hazırlanan sloganı “Ailedeki tüm annelerin hediyesi, bu Anneler Günü’nde de MediaMarkt’ta” ile bitiyor.

Kampanyanın Künyesi:

Reklamveren: Media Markt
Reklamveren ekibi: Çağanur Atay Uçtu, Sinem Görgözl İnnice, Levent Göksu Özsaygı, İhsan Aktürk
Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul
Yaratıcı Ekip: TBWA\Istanbul Kreatif ekibi
Marka Ekibi: TBWA\Istanbul Marka ekibi
Stratejik Planlama Ekibi: TBWA\Istanbul Strateji ekibi
Prodüksiyon Ekibi: TBWA\Istanbul Prodüksiyon ekibi
Prodüksiyon Şirketi: 2012 Film
Yönetmen: Doğan Tanyer
Müzik: Jingle House

İLGİLİ HABERLER