Kenan İmirzalıoğlu’dan “Ev Yapımı” reklam

Tüm dünyayı etkileyen virüs salgınıyla birlikte birçoğumuz evimize kapanmak zorunda kaldık. Markalar da ardı ardına insanları evlerinde kalmaya davet eden kampanyalar başlattı. Türk Telekom, bunu bir adım ileri taşıdı ve hiç kimsenin evden çıkmasına gerek kalmadan bir reklam filmi çekti.

Reklamın başrolünde Türk Telekom’un yeni yüzü Kenan İmirzalıoğlu yer alıyor. En azından izlerken siz böyle düşünebilirsiniz. Ama o, evde kendi imkanlarıyla çektiği filmde, gerçek başrolün aslında kendisi olmadığını açıklıyor. Bu gibi zor dönemlerde kesintisiz iletişimin önemine vurgu yaparak, asıl başrolün bizler için ara vermeden çalışan Türk Telekom saha çalışanları olduğunu söylüyor.

Kenan İmirzalıoğlu, filmde Türk Telekom saha çalışanlarına teşekkür ederken bugünlerin en büyük kahramanlarını unutmuyor. Hepimiz için canla başla çalışan tüm sağlık çalışanlarına, Türk Telekom ve kendisi adına minnettarlığını sunuyor. Bir evden milyonlarca eve ulaşan Concept imzalı reklam filmi, dijital ve geleneksel mecralardan evinde kalan milyonlara ulaştı. Bizler evimizde kalabilelim diye dışarıda var gücüyle çalışan herkese alkışlarımızla.


Kampanyanın Künyesi:
Reklamveren yetkilileri: Yeşim Uzuner, Didem Tüzün Dülger, Pınar Tohum, Nihan Sanisoğlu Döz
Yönetici Kreatif Direktör: Kerem Özkut
Kreatif Direktör: Sedat Dündar, Umut Dizdar, Gökhan Özdemir
Yaratıcı Grup Başkanı: Cihan Akköse
Yaratıcı Ekip: Serkan Gültekin, Ezgi Güneş, Kerem Aydın, Elif Melike Setenci, Nazif Sezer
Müşteri İlişkileri Direktörü: Barış Alemdar
Müşteri İlişkileri: Sanem Türkmen, Mert Akgün, Lara Baykut
Strateji Ekibi: Onur Aydın, İpek Kardeşler
Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Canan Polat

İLGİLİ HABERLER