İki dev aynı formada bir araya geldi

Reklamveren: Sompo Japan Sigorta
Reklamveren Temsilcisi: Şenol Ortaç, Aslı Çolpan
Reklam Ajansı: Kendi Ajansı
Ajans Başkanı: Melis Yarıcı
Yaratıcı Yönetmen: Önder Öncel
Sanat Yönetmeni: Hayri Yeniatakan
Ajans Prodüktörü: Doğan Yarıcı
Müşteri İlişkileri: Naz Sağlam
Yapımevi: Filmpark
Yönetmen: Alper Yılmaz
Yapımcı: Mehmet Seçen
Müzik: Kerem Doğrar
Medya Ajansı: Zen İstanbul
Kullanılan Mecralar: TV

Birlikte daha yükseğe!

2015-2016 sezonunda Beşiktaş A Erkek Basketbol Takımı ana sponsoru olan Sompo Japan Sigorta’nın karizmatik reklam filmi yayında.    
Sompo Japan Sigorta ve Beşiktaş A Erkek Basketbol Takımı’nın güçlü geleneklerine vurgu yapılan filmde, iki ekibin güç birliği de geleneksel selamlaşma ritüelleri üzerinden anlatılıyor. 
Beşiktaş A Erkek Basketbol Takımı’nı temsilen reklamda yer alan milli basketbolcu Cenk Akyol, antrenman sırasında beklenmedik şekilde karşısına çıkan ve Sompo Japan Sigorta’yı temsil eden sumocu karakterine önce anlam veremiyor. Fakat sumocu onu Beşiktaşlıların çok iyi bildiği kartal selamıyla selamlayınca, Cenk de karşılık olarak geleneksel Japon selamını veriyor. Bu ana kadar devam eden heyecan da, yerini coşkuya bırakıyor. Böylece Sompo Japan Sigorta’nın sadece müşterilerini değil, destek verdiği takımı ve onun taraftarlarını da mutlu ettiği, gülümsettiği mesajı veriliyor.
Çekimleri Beşiktaş Akatlar Arena’da gerçekleştirilen, prodüksiyonu Filmpark, post prodüksiyonu Sinefekt tarafından yapılan filmin reklam ajansı ise Kendi. Film, hem çeşitli sosyal medya hem de tematik TV kanallarında karşımıza çıkıyor.

 

Birlikte daha yükseğe! from Kendi Ajansi on Vimeo.

 

İLGİLİ HABERLER