Edis ve Büşra Develi Yemeksepeti kullanıcılarına #AcıktırBeni diyor

Online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, Edis ve Büşra Develi ile sürprizlerle dolu bir kampanyaya imza attı. Kampanyanın reklam filminde Edis ve Büşra Develi, hayranlarına “Acıktır Beni” diyor.

Yemeksepeti, şarkılarıyla milyonların sevgisini kazanan Edis ve rol aldığı projelerdeki başarılı oyunculuğuyla adından söz ettiren Büşra Develi ile iş birliği yaptığı #AcıktırBeni kampanyasını 9 Temmuz’da düzenlendiği basın toplantısı ile lanse etti.

#AcıktırBeni kampanyasının eğlenceli ve esprili tarzıyla dikkat çeken reklam filminin de ilk kez gösterildiği lansman toplantısı, Yemeksepeti’nin yenilikçi ofisi Yemeksepeti Park’ta düzenlendi. Düzenlenen lansman toplantısında; Büşra Develi, Edis ve Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, kampanya ile ilgili merak edilenleri aktardı.

9 Temmuz’da yayınlanmaya başlayan reklam filminde Yemeksepeti kuryesi olarak kameraların karşısına geçen ve hayranlarına #AcıktırBeni diyen sevilen ikili, kampanya kapsamında gerçekten Yemeksepeti kuryesi olacaklar. Sosyal medya üzerinden düzenlenecek yarışma sonrasında seçtikleri hayranlarına siparişlerini teslim ederek onlara şaşkınlık dolu anlar yaşatacaklar.

Kampanyanın Künyesi:

Reklamveren: YEMEKSEPETİ
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
CCO: İlkay Gürpınar
ECD: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Orkun Önal, Erçin Sadıkoğlu
Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik
Marka Ekibi: Ender Orfanlı, Ceren Çalıkuşu, Can Görkay
CSO: Toygun Yılmazer
Strateji: Özgün Özkalay, Elif Kansız
Ajans Prodüksiyon Yöneticisi: Evrim Saraçoğlu
Ajans Prodüktörü: Volkan Alkan
Prodüksiyon Şirketi: NORR Film
Yönetmen: Can Pehlivanlı
Müzik: Jingle House

İLGİLİ HABERLER