Corendon Airlines, yeni uçuş emniyet filminde Türkiye’yi tanıttı

Reklamveren: Corendon Airlines 
Reklamveren Yetkisi: Tuğba Özkan Güner
Reklam Ajansı: ID İstanbul
Prodüksiyon Şirketi: Red Elephant
Yönetmen: Alican Zeren
Post Prodüksiyon: ABT İstanbul
Renk İşlemleri: Sinefekt
Müzik: Purple Music Factory
Medya Ajansı: Hype

 

Corendon Airlines, yeni uçuş emniyet filminde Türkiye’yi tanıttı. Türkiye’ye en fazla turist getiren firmalardan biri olan uluslararası havayolu, alışılagelmiş sunumlardan oluşan emniyet demonstrasyonlarını, Türkiye’de geçen tatil hikâyeleri üzerinden anlattığı iddialı filmini dijital dünyada beğeniye sundu.  
Son yıllarda Avrupa ve Türkiye’de yaptığı büyük yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Corendon Turizm Grubu büny esinde faaliyet gösteren Corendon Airlines, yeni “Safety Demo” filminde uçuş emniyet kurallarını, Türkiye’nin eşsiz güzellikleriyle dolu görsel bir şölen içerisinde bir Hollywood filmi tadında anlattı. Corendon Airlines’ın 15 uçaklı filosuyla birlikte video paylaşım sitelerinden tüm dünyada eş zamanlı olarak yayınlanan film, daha ilk günden sosyal medya gündeminde yerini aldı.
Reklam ajansı ID Istanbul tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Alican Zeren’in yaptığı “285 Saniyede Türkiye Macerası” adlı filmin çekimleri iki ay sürdü ve Türkiye’nin 8 farklı tatil destinasyonunda çekilen film için 95 kişilik bir ekip çalıştı. 
Türkiye tatilinde yapılabilecek kite-surf, golf, balon gibi alternatif aktiviteleri ön plana çıkaran filmin yıldı zı ise Antalya Lara plajında aslına sadık kalınarak yapılmış Boeing 737-800 uçak maketi oldu.

 

İLGİLİ HABERLER