Carte d’Or Kat Kat Puding

Reklamveren: Unilever

Reklamveren yetkilisi: Toloy Tanrıdağlı, Sevcan Demirer

Reklam ajansı: Titrifikir

Yaratıcı yönetmen: Özgür Akpınar

Yaratıcı grup: Necati Kaya, Mert Göker

Müşteri ilişkileri grubu: Sena Akyürekli, Sahra Ofluoğlu

Stratejik planlama: Kerem Sabuncu, Simge Tezel

Ajans prodüktörü: Derya Soyman, Ediz Alptekin

Yapım şirketi: Vana Film

Yönetmen: Hande Türkel

Medya ajansı: Mindshare

Medya Planlamacı: Kübra Ekşi, Bade Laçin

Medya Stratejist: Gizem Doğruol, Tuğçe Yamanel, Nevzat Kamışlı

Kullanılan mecralar: TV, Digital

Carte d’Or Kat Kat Puding’in eğlenceli reklam filminde; anneler ve çocukların tatlı hazırlığındaki keyifli anlarına yer verilirken, ürünün pratikliği dikkat çekiyor.  

Farklı lezzetlerin yaratıcısı Carte d’Or, dünyada bir ilki tatlı severlerle buluşturuyor. İki ayrı lezzetin ilk defa tek bir pakette buluştuğu Carte d’Or Kat Kat Puding’in reklam filminde, eğlenceli bir kurgu ile ürünün kolayca hazırlanabildiği anlatılıyor. Carte d’Or’un yeni reklam filmi, mutfakta birlikte vakit geçirmeyi seven anne ve çocukları Kat Kat Puding ile tanışmaya davet ediyor. Ezgi Mola’nın seslendirdiği reklam filmi anne ve çocukların mutfaktaki keyifli anlarına sahne olurken, reklam filminde 3 farklı çocuk ve annesinin 3 farklı hazırlık hikayesi ele alınıyor.  

Carte d’Or Kat Kat Puding’in dünyada bir ilk olduğunu vurgulayan reklam filminde; paketin bir tarafındaki klasik puding ile diğer tarafındaki pişirilmeden sadece soğuk sütle karıştırılarak ortaya çıkan lezzet ikilisinin mükemmel uyumu ele alınıyor. Anneler ve çocukların birlikte kolayca hazırlayabilecekleri enfes tatlının servis edilme aşamasında ise çocuklara küçük porsiyon önerisinde bulunularak doğru tüketim miktarına dikkat çekiliyor. Yepyeni bir tatlı hazırlık deneyiminin ön plana çıkarıldığı film, “Çok katlı, taptatlı puding” söylemiyle sona eriyor. 

 

İLGİLİ HABERLER