Boyner’in Ramazan Bayramı reklam filmi yayında

COVID-19 salgını nedeniyle bu bayram hepimiz evlerimizdeyiz. Alıştığımız bayramlar gibi sevdiklerimizi ziyaret edemeyecek, onlara sarılamayacak, bayram coşkusunu kalabalık bir şekilde yaşayamayacağız. Boyner, Ramazan Bayramı’na özel hazırladığı reklam filminde bu sene alıştığımız gibi olmasa da bayramın hepimiz için bambaşka duygular ifade ettiğine ve bayram coşkusunun eksilmeden evlerimizde yaşanacağına vurgu yapıyor.

“Her Ev Bayram Yeri” başlığını taşıyan reklam filminde; dedeler ve nineler torunlarıyla, aileler de bayram sofralarında dostlarıyla ancak kameralar aracılığıyla buluşacak olsa da bu bayramın eskiden olduğu gibi kimine torun bayramı, kimine lezzet bayramı olacağı belirtiliyor. Bu bayram, sabah sporunu ihmal etmeyenler için spor bayramı, güzel havayı fırsat bilip balkonlarını renklendirenler için bahar bayramı, bakımından ödün vermeyenler için ise güzellik bayramı olacak.

İzleyenlere bayram sevinci yaşatan görüntülerin yer aldığı reklam filmi; mutlu olduğumuz şeyleri yaparsak, hepimizin evinin bayram yeri olacağı mesajıyla son buluyor.

TBWA İstanbul imzasını taşıyan, “Her Ev Bayram Yeri” başlıklı reklam filmini izlemek için tıklayın:

 

Kampanyanın Künyesi:

Reklamveren: Boyner
Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul
CCO: İlkay Gürpınar
CD: Arkın Kahyaoğlu
Yaratıcı Ekip Lideri: Erdem Güler, Renan Erdener
Genel Müdür Yardımcısı: Ela Bilgisel
Marka Ekibi: Funda Eriş, Ezgi Pedal, Katya Atat
CSO: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu
Kıdemli Stratejik Planlamacı: Gizem Yalçın
Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, İrem Akalın
Yapım: Depo Film
Yönetmen: Gönenç Uyanık
Post – Prodüksiyon: İmaj

İLGİLİ HABERLER