Armut.com’un yeni reklam filmi “İyi ki Yanımızda” yayında

Armut.com, yeni reklam filmini yayınladı. Ev hizmetlerine odaklanan bu reklam filminde, genç bir çiftin yuva kurmakla başlayan maceralarında Armut’un çiftin yanında olduğu duygusal bir dille anlatılırken, Armut.com üzerinden ulaşılabilen birçok farklı hizmetin hayatın her anında çözüm ortağı olduğu vurgulanıyor.

Armut Pazarlama Direktörü Gizem Ekiz “Yeni reklam filmimizi özellikle pandemi döneminde yaptığımız araştırmalarda ön plana çıkan bir konsept üzerine inşa ettik. Bu dönemde evimizle kurduğumuz duygusal bağ arttı. Birçok kullanıcımızdan mutlu ve huzurlu yuvalarını kurarken hangi Armut hizmetlerinden yararlandıklarını çokça duyduk. Reklam filmimizde çiftimizin hayatlarından kesitler sunarken de arka planda Armut’un sunduğu farklı ev hizmetlerine ve mobil uygulamayla hizmetlerimizin ne kadar ulaşılabilir olduğuna dikkat çekmek istedik” dedi.

Marka bir önceki reklam kampanyasında da olduğu gibi kreatif ajansla çalışmadan, yaratıcı süreçlerini kendi içinde yöneterek bu kampanya filmini hazırladı. Reklam filmi TV ve dijital kanallarda izleyiciyle buluşuyor.

 Reklam Künyesi:

Reklamveren: Armut.com
Reklamveren Marka Ekibi: Gizem Ekiz, Cansu Uludağ, Kutay Yapar
Reklamveren Kreatif Ekibi: Cengiz Sarı, Çiğdem Özkan
Yapım Şirketi: Y Generation Films
Yönetmen: Aykut Alp Ersoy
Prodüktör: Canan Altınbulak
Görüntü Yönetmeni: Alican Akgün
Müzik: 25 m2 – Cenk Çelebioğlu
Sanat Yönetmeni: Yiğit Abik
Post Prodüksiyon: Samet Varol
Renk Düzenleme: The Post Brothers – Ercan Küçük
Medya ajansı: People Initiative
PR Ajansı: Artı İletişim Yönetimi

İLGİLİ HABERLER