Arçelik soruyor: “Ne yapabiliriz?”

Arçelik’in dünya için daha iyi teknolojiler geliştirme yolculuğunda bugüne kadar ürettiği yeni çözümleri, bulduğu sıra dışı fikirleri ve yükseğe koyduğu hedefleri anlattığı yeni reklam filmi yayında.

Dünya kaynaklarını daha verimli kullanan inovasyonlar, doğaya saygılı üretim süreçleri ve ürünlerle hep daha iyisi için çalışan Arçelik, herkesi sorumlu üretim ve sorumlu tüketimle bu yolculuğun bir parçası olmaya çağırıyor. Markanın “Yeniliği aşkla tasarlar” olan sloganı da “İyiliği aşkla tasarlar” olarak değişiyor.

Arçelik ayrıca marka kimliğinin kalbine yerleştirdiği iyilik kavramını, bir “iyilik geliştirme departmanı” olarak kurulan İYİ-GE organizasyonu ile de pekiştiriyor.

İYİ-GE bünyesinde sivil toplum örgütleri, akademisyenler, çevre gönüllüleri ve sorumlu tüketiciler Arçelik’le bir araya gelerek bugünün ve geleceğin sorunlarına çözümler arıyor.

Gerçek Arçelik çalışanlarının rol aldığı reklam filminin yönetmen koltuğunda Uygar Kutlu otururken, prodüksiyon sürecini Autonomy gerçekleştirdi.

Arçelik – İyiliği aşkla tasarlar

Arçelik – Pet şişelerden çamaşır makinesi kazanı

Arçelik – Yumurta kabuklarından buzdolabı parçaları

İLGİLİ HABERLER