“Adel ile her şey senin elinde”

Adel, yeni eğitim öğretim dönemini renkli ve hareketli bir reklam filmi ile karşılıyor. Okula dönüş dönemine enerjik bir şekilde giriş yapan marka, “Hayallerini Mümkün Kılmak için Adel’le Her Şey Senin Elinde” diyor!

Köklü geçmişi ve sektördeki tecrübesiyle nesillerin gelişimine eşlik eden Adel, “Adel ile Her Şey Senin Elinde” sloganıyla yeni reklam filmini ekranlara taşıyor. 2018’deki relansmanını, şirket değerleri arasında yer alan iyiliğe adayan marka, yepyeni ürünleri ve enerjik reklam kampanyasıyla Adel’in renkli dünyasını tüketiciyle buluşturuyor. Trendleri belirleyen yenilikçi ürünleri tüketicilerle buluşturan Adel, kampanyasında “Hayallerini Mümkün Kılmak ve İz Bırakmak için Adel’le Her Şey Senin Elinde” mesajını veriyor.

Ulaşılabilir fiyat seviyesindeki ürünleri ile hayata iz bırakmak isteyen herkesin yanında olan Adel, okula dönüş dönemi kapsamında hazırlanan reklam filminde, Adel’in yenilenen kurumsal kimliği ve tüketici içgörülerinden aldığı ilhamla tasarladığı ikonik ürünleri, “Finger Dance” (Parmak Dansı) akımının özgün koreografisi ile tanıtıyor. Marka, bu koreografi ile gençlere sosyal medyada yaşatabilecekleri yepyeni bir trend sunuyor.

Filmin neşeli şarkısı ise Adel yanındaysa hayal etmenin, cesur olmanın ve iz bırakmanın mümkün olduğunu vurguluyor.

KÜNYE:
Reklamveren: Adel Kalemcilik
Reklamveren Ekibi: Nazlı Ercilli Soylu, Soner Akın, Hayati Kandiyoti
Reklam Ajansı: FCB Artgroup
CCO: Ateş Çavdar
Kreatif Direktör: Ahmet Söğütlüoğlu, Özhan Karaçam
Müşteri İlişkileri Direktörü: Esra Özkan
Marka Direktörü: Aslı Haymana
Strateji Direktörü: Erol Toksoy
Stratejik Planlamacı: Deniz Tulpar
Prodüksiyon şirketi: Anima
Yönetmen: Yiğit Hepsev
Müzik: Jingle House

İLGİLİ HABERLER