Yılın biletinde en beğenilenler bakın kim oldu?

Etkinlik severler Biletix’in tüm Ticketmaster ülkeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ‘Yılın Bileti’ anketi ile 2017’nin en sevilen etkinliklerini belirledi.

Kültür, sanat ve eğlence tutkunları 2017 yılında gerçekleşen tüm etkinlikler arasından oylama yaparak yılın biletini seçti. 2017’nin en beğenilen erkek sanatçısı 2016 yılının da galibi megastar Tarkan oldu. En beğenilen kadın sanatçı Sıla olurken, en beğenilen yabancı sanatçı ise dünyaca ünlü yıldız Iggy Azalea oldu. Festivallere doyduğumuz 2017 yılının en sevilen festivali sıralamasında ise Zeytinli Rock Festivali ilk sıraya otururken, tiyatro severlerin favori oyunu, dünyaca ünlü romandan uyarlanan 39 Basamak adlı tiyatro oyunu oldu. Etkinlik tutkunlarının en beğendikleri mekanlar arasında ise Zorlu PSM , Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi ve KüçükÇiftlik Park yer aldı.

Etkinlik severler ankette 2018 yılında Notre dame De Paris Müzikali, Fazıl Say, Sezen Aksu, Coldplay ve Camel konserlerini sabırsızlıkla beklediklerini de belirttiler.

Biletix ‘Yılın Bileti’ Sonuçlar:
En Beğenilen Erkek Sanatçı: Tarkan
En Beğenilen Kadın Sanatçı: Sıla
En Beğenilen Festival: Zeytinli Rock Festivali
En Beğenilen Yabancı Sanatçı: Iggy Azalea
En Beğenilen Tiyatro: 39 Basamak
En Beğenilen Mekanlar: Zorlu PSM, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, KüçükÇiftlik Park
2018’de İzleyicilerin Beklediği Etkinlikler: Notre dame De Paris Müzikali, Fazıl Say, Sezen Aksu, Coldplay, Camel

İLGİLİ HABERLER