“Yeni normalde çalışan sadakatini arttırmak için neler yapılmalı?”

DeFacto İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Başkanı Berna Öztınaz’ı, Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve PERYÖN Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Onel’i ve Alternatif Bank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve PERYÖN Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Firuzbay, Marketing Türkiye New Step canlı yayınında, “Beyaz Yakalılar”ın şu an ve gelecekteki merak ettiği soruları yanıtladı. 

Koronavirüs pandemisi iş dünyasında tüm paradigmalarını değiştirirken evden çalışmak da sürecin dayattığı bir “yeni normal”e dönüştü. Ve elbette fiziki etkinliklerin bilinmez tarihlere ertelendiği bu yeni normal, dijital buluşmaların önemini de hiç olmadığı kadar artırdı. Zira böylesi puslu bir havada geleceği öngörmek her zamankinden daha hayati bir önem taşıyor. Ancak belki bunun kadar önemli olan bir başka konu da kiminin “kaos” kiminin ise “kriz” olarak nitelendirdiği bu süreci doğru tahlil edip gelecek stratejilerini bu gerçekler üzerine kurgulamak.

Marketing Türkiye New Step serisi her şeyin an bazlı değiştiği bir dünyada değişen tüketici davranışlarını hem yakalamak ve hem de yanıtlamak bir ihtiyaç haline geldi. Marketing Türkiye New Step artık Next Step’in bittiği, New Step’in başladığı günümüzde yepyeni konulara değinecek. Her hafta farklı konu ve alanının önde gelen konuklarıyla Marketing Türkiye web sitesi ve sosyal medya hesaplarından katılımcılarla bir araya gelecek olan Marketing Türkiye New Step dijital dönüşümden yapay zekaya, medya sektöründen e-ticarete kadar pek çok konuda vizyon yaratan oturumlara ev sahipliği yapacak.

Marketing Türkiye web sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan Marketing Türkiye New Step, 19 Mayıs Salı günü DeFacto İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Başkanı Berna Öztınaz’ı, Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve PERYÖN Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Onel’i ve Alternatif Bank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve PERYÖN Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Firuzbay’ı ağırlayacak. Saat 14:00’da yayınlanacak programda çalışanına sahip çıkan markaların hangi özelliklere sahip olması gerektiği, çalışanların işverenlerinden neler beklediği tartışılarak “yeni normalde çalışan sadakatini arttırmak” konusu masaya yatırılacak.

İLGİLİ HABERLER