“Yaratıcılıktan gelen ilham” C Level Club’da masaya yatırıldı

Pazarlama sektörünün öncü dergisi Marketing Türkiye tarafından üst düzey pazarlama iletişimi profesyonelleri için 2012 yılında kurulan bir bilgilendirme ve networking platformu olan C Level Club, Bu yıl LEGO iş birliğinde  7 Haziran Perşembe günü SALT Galata’da gerçekleştirildi.

Marketing Türkiye dergisi tarafından iletişim profesyonelleri arasında bilgi alışverişini sağlamak, onları değişen dünya trendleri ve ürünlerden haberdar etmek amacıyla kurulan C Level Club’ın 2018 buluşması bu yıl LEGO’nun katkılarıyla düzenlendi. 7 Haziran Perşembe günü SALT Galata’da gerçekleştirilen buluşmada LEGO Global Kreatif Direktörü Cerim Manovi’nin konuşmacı olarak yer aldu. LEGO’nun tasarım süreçlerini ve sunduğu oyun deneyimini anlatan Manovi dinleyicilerin sorularını yanıtladı.

_DNR3809gunseli-ozen-lego

_DNR3930 _DNR3946 _DNR3952 _DNR3979 _DNR4008

C Level Club Hakkında

C Level Club, pazarlama sektörünün öncü dergisi Marketing Türkiye tarafından üst düzey pazarlama iletişimi profesyonelleri için 2012 yılında kurulan bir bilgilendirme ve networking platformudur. Türkiye’de pazarlama iletişimi sektörüne yön veren sektör profesyonellerini yılda altı kez bir araya getiren C Level Club, iş yapış modellerini değiştirecek, kurumun gelecek stratejilerine yön verecek yenilikler hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyor.

İLGİLİ HABERLER