Watsons kozmetiğin en iyilerini belirliyor

Türkiye’de ilk kez güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyileri”nin belirleneceği “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için oylama watsons.com.tr’de başladı. Şubat ayı boyunca devam edecek oylamaya katılanlar en sevdikleri ürünleri desteklerken sürpriz hediyelerin de sahibi olacak. 

15 yıldır 10 ülkede düzenlenen, yılın en iyi güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin seçildiği “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri” bu yıl ilk kez Türkiye’de düzenlenecek. Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyileri”nin belirleneceği “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri” için oylamalar watsons.com.tr üzerinden yapılacak. Makyaj ürünlerinden saç bakım ürünlerine, erkek bakım ürünlerinden tırnak bakımına kadar toplam 11 kategoride 50’ye yakın ürün watsons.com.tr adresinden tüketiciler, blogger’lar ve basın mensuplarının oylarıyla değerlendirilecek. 

Kazananlar ise Mart ayında açıklanacak. Oylamaya katılmak isteyenler watsons.com.tr adresinden ödül bölümüne tıklayarak Facebook hesabını, Twitter hesabı veya Watsons Card numarası ile giriş yapabilecek. “En İyi Ağız Bakım Ürünü”, “En İyi Saç Bakım Ürünü”, “En İyi Yüz Bakım Ürünü”, “En İyi Erkek Bakım Ürünü”, “En iyi Saç Boyası”, “En İyi Göz Makyaj Ürünü”, “En İyi Yüz Makyaj Ürünü”, “En İyi Dudak Bakım Ürünü”, “En İyi Tırnak Ürünü”, “En İyi Vücut Bakım Ürünü”, “En iyi Sadece Watsons’ta Ürünü” kategorilerinden oluşan yarışmada ayrıca “Watsons Card Özel Ödülü Blogger Özel Ödülü”, “Basın Özel Ödülü”, “Yılın En Yenilikçi Ürünü”, “Yılın Yeni Ürünü”, “Yılın Ürünü”, “Yılın Güzellik ve Kişisel Bakım Firması” da belirlenecek. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler watsons.com.tr adresini ziyaret edebilirler. 

 

İLGİLİ HABERLER