Veeam Türkiye Yönetim Ekibinde yeni isim: Ozan İnan

 

Veeam Türkiye’nin yeni ülke müdürü Ozan İnan oldu.

Veenam Software, 2018’de hedeflediği 1 milyar dolarlık ciroya giden yolda Türkiye’deki yönetim ekibinie yeni bir isim ekledi.

Ozan İnan bölgesel ekosistemin ihtiyaçlarını analiz ederek şirketlerin kesintisiz çalışma konusunda artan taleplerini karşılamaya yardım edecek ve Türkiye’deki modern şirketlerin erişilebilirlik çözümlerinden talep ettiklerini elde etmelerini sağlayacak.

Ozan İnan hakkında:

BT sektöründe 18 yıllık bir tecrübeye sahip olan Ozan Inan, Veeam Türkiye ekibine katılmadan önce IBM Türkiye’de satış direktörlüğü ve ardından da genel müdür yardımcısı olarak görev yaptı.

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından kariyerine Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi’de kıdemli yazılım geliştiricisi olarak başladı. Yapı Kredi’den sonra sırasıyla Avaya, Alcatel, Alcatel-Lucent Enterprise ve Alcatel-Lucent’te (RFS) Saha Satış ve Kanal sorumluluğundan Türkiye ve Azerbaycan – Şirketlere Yönelik Ülke Satış Yöneticiliği’ne, ardından da MEA Bölge Satış Direktörlüğü’ne kadar birçok farklı görevde bulundu.

İLGİLİ HABERLER