Twist: #Senneyeaşıksın

Özgür sokak ruhunun temsilcisi Twist, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü sanat ve müziğin ahenkle buluştuğu canlı vitrin performansıyla kutlamak üzere, çok özel bir konuğu ağırlıyor ve #senneyeaşıksın? sorusuna cevap arıyor.

İtalyan performans sanatçısı Serafino Rudari, 14 Şubat Perşembe günü Twist İstinye Park mağazasında herkese açık olarak gerçekleştireceği ve gün boyu sürecek Twist canlı vitrin performansı ile tüm katılımcılara keyifli bir deneyim sunmaya hazırlanıyor ve #senneyeaşıksın sorusuna cevap arıyor.

Serafino Rudari hakkında:

1974 yılında Verona’da doğan Serafino Rudari, yüzyıldan fazla bir tarihe sahip sanatçılarla dolu bir ailede büyüdü ve bu yaratıcı unsurlarla dolu ortamda eğitiminin temelini buldu.

Kısa sürede okuduğu sanatsal yolculukla, figüratif sanatların çalışmalarına ek olarak aynı zamanda müzik ve tasarıma da ilgi duyduğunu keşfetti. Londra, Barselona, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri sokaklarında seyahat etmesine yol açan duyusal ve fiziksel bir yolculuğa çıktı.

Stilistik deneyler ile farklı teknikler araştırmaya devam eden sanatçı; doğaçlama gerçekleştirdiği canlı performanslarında tasarım, moda ve müzik gibi farklı disiplinler arasında köprü kuruyor.

İLGİLİ HABERLER