Turkcell’in dijital dergi platformu Dergilik 250 dergiye ulaştı…

Turkcell’in mobil cihazlar için geliştirdiği Türkiye’nin ilk interaktif dijital dergi platformu Dergilik yenilendi. Kullanıcı dostu arayüzüyle çok daha rahat bir dergi okuma deneyimi sunan Dergilik, 85 yayıncıdan 250’den fazla dergiyle  artık daha zengin bir içerik sunuyor. Dergilik uygulamasının avantajlarından faydalanan 12 milyon Turkcell abonesi, Marketing Türkiye’yi de dijital ortamda kolaylıkla okuyabiliyor.

mt

Turkcell’liler Türkiye’nin en popüler yüzlerce dergisini Dergilik ile tarifelerine ek ücret ödemeden tablet ve telefonlarından okuyabiliyor, diledikleri dergileri indirmek ve okumak için kullanabilecekleri 5GB mobil internet paketine de yine tarifeleri kapsamında ek ücret ödemiyorlar.  Diğer operatör müşterileri tarafından da kullanılabilen Dergilik, bugüne kadar yaklaşık 1 milyon kez indirildi Dergilik’in diğer önemli özellikleri ise uçak ya da metroda çevrimdışıyken de okuma ve otomatik indirme.

Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz

Dergilik uygulaması Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleniyor. Tarifesinde internet olan tüm Turkcell bireysel müşterileri Dergilik’te yer alan dergilerin tamamına ek bir ücret ödemeden erişiyor. Turkcell internet paketi olmayanlar ise Dergilik’te yer alan ücretsiz dergileri okuyabilirken tüm dergiler için aylık 13,90 TL ödüyor. Diğer operatör kullanıcılarının 14,99 TL ödediği Dergilik’teki dergileri tek tek satın almak da mümkün. Uygulamaya giriş yapmak için telefon numarası yazıldıktan sonra SMS ile gelen dört haneli şifrenin girilmesi yeterli.

İLGİLİ HABERLER