Türk Hava Yolları’nın Avrupa’da stratejik iletişim partneri belli oldu

Türk Hava Yolları’nın Avrupa PR ajansı mc Group oldu. Türk Hava Yolları’nın pazardaki durumunu Avrupa’da genişletmek amacıyla, mc Group 13 Avrupa ülkesinde THY’nin iletişim faaliyetlerini ele alacak. Türk Hava Yolları’nın Avrupa’daki PR faaliyetleri mc Group’un Berlin’deki merkezinden yönetilecek.

Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Kıdemli Başkan Yardımcısı Kurumsal İletişim Seda Kalyoncu, “Türk Hava Yolları, diğer ülkelere göre daha fazla ülkeye uçan havayolu olarak kıtaları ve kültürleri bir araya getiriyor. mc Group’un 13 Avrupa ülkesinde iletişim faaliyetlerimizi destekleyeceğinden dolayı sevinçliyiz ve dinamik büyümemize ivme katacak heyecan verici yeni iletişim faaliyetlerini dört gözle bekliyoruz” diye konuştu.

mc Group CEO’su Harald Zulauf, “Türk Hava Yolları’nın uzun soluklu bir yolcu ve mükemmel hizmet ve kaliteli ürünlerinin bir hayranı olarak onlarla birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Ekim 2018’de İstanbul’da yeni havalimanının açılışıyla birlikte ağlarının genişlediği bu önemli aşamada onlarla beraber güçlü bir ilişki kurmayı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

 

İLGİLİ HABERLER