Trend Blenders’da bu kez; Markanız İçeriğinizdir konuşulacak

Akbank Katkılarıyla Trend Blenders üçlemesinin son buluşması bugün saat 16:00’da gerçekleşecek. Sanal etkinlik Marketing Türkiye sosyal medya platformlarında canlı olarak yayınlanacak.

Üç ayaklı bir dijital etkinlik serisinin sonuncusu olan Trend Blenders: Markanız İçeriğinizdir’de Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, Userspots Kurucusu Mustafa Dalcı, Facebook Mobil Uygulamalar, Telekom ve Finansal Servisler Strateji Lideri Kaan Camgöz ile SAS Orta ve Doğu Avrupa, Rusya, Orta Doğu ve Afrika Pazarlama Direktörü Nurcan Bıçakçı Arcan birikimlerini paylaşacak.

Sosyal medya kullanımı ve veri analitiği odağında pazarlamanın en derinlikli alt başlıklarından içerik pazarlamasının ele alınacağı etkinlikte uzman panelistler, içeriğin marka kavramındaki yerine ışık tutacak. Trend yorumları, markaların gözünden içerik ve verinin yanı sıra bir platformdan diğerine içeriğin nasıl değiştiğinin tartışılacağı etkinlikte içerik pazarlamasının bireyler ve kurumlar tarafından daha erişilebilir bir disiplin haline getirilmesi hedefleniyor.

Trend Blenders’ın ilki 23 Temmuz’da Dijital ve Deneyim Tasarımının Geleceği temasıyla Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Userspots Kurucusu Mustafa Dalcı, ETİYA Kurucu Ortağı ve CEO’su Aslan Doğan ve PayU Kurucusu & Mobilexpress CEO’su Emre Güzer’in katılımıyla gerçekleştirilmişti. Trend Blenders üçlemesinin ikincisi 13 Ağustos’ta İnsan, Mekan ve Zaman Düzleminde İşin Geleceği başlığıyla, Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa, Userspots Kurucusu Mustafa Dalcı, Deloitte Türkiye Danışmanlık Lideri ve Fütüristler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Göl ve Redesignbiz Kurucu Ortağı ve Başkanı Yiğit Kulabaş’ı konuk etmişti. 

Markanız İçeriğinizdir temasıyla gerçekleşecek olan Trend Blenders, 17 Eylül saat 16:00’da Marketing Türkiye YouTube, Facebook ve Twitter hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

İLGİLİ HABERLER