The Most Powerful Font ile G7 liderlerine mesaj verin!

TBWA\Istanbul ve Hayata Destek Derneği iş birliğinde hazırlanan The Most Powerful Font projesi  G7 liderlerine mesaj veriyor. 

Kanada, önümüzdeki günlerde G7 Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak. Geleceğin iş kollarından büyüme yatırımlarına, iş dünyasında cinsiyet eşitliğinden dünya çapında barışın güçlendirilmesine pek çok önemli konu bu zirvede görüşülecek. Tüm dünyayı ilgilendiren temel meseleler hakkında herkesiz söz hakkı olması amacıyla TBWA\Istanbul ve Hayata Destek Derneği iş birliğinde  The Most Powerful Font projesi hayata geçirildi.

tbwa

8-9 Haziran 2018 tarihlerinde Kanada’da gerçekleşecek Zirve’de farkındalık yaratma amacıyla, Hayata Destek Derneği’yle iş birliği yaparak bir sosyal sorumluluk projesi başlatan TBWA/ Istanbul desteğinizi bekliyor:

“Bu projeyle G7 liderlerine ‘problemlerin sadece görüşülmesinin yetmediği, aynı zamanda çözüm de bulunması gerektiğini’ bildirmeyi hedefliyoruz. Çünkü o liderlerin imzaları…

The Most Powerful Font - Build a Secure World

Projede G7 Zirvesi’ne katılacak liderlerin imzalarından yararlanarak, imzalarındaki harflerden yepyeni bir alfabe yarattık. Böylece dünyanın en güçlü fontu (the most powerful font) ortaya çıktı. Şimdi themostpowerfulfont.com adresine girerek G7 liderlerine, dünyada değişmesini istediğimiz konular hakkında taleplerimizi iletebileceğiz. Üstelik taleplerimiz, dünyanın en güçlü fontuyla yazılmış olacak… Yani reddedilmesi daha da zorlaşacak.

Fontumuzla oluşturduğumuz talepleri kısa videolar, posterler, postlar ve Kanada’da açık hava reklamlarıyla iletmeye başladık. Şimdi sizden de themostpowerfulfont.com adresine girerek taleplerinizi paylaşmanızı istiyoruz. Oluşturacağınız talepleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşırken, G7 liderleri de otomatik olarak mention edilecek.

Kampanyanın yayılması için desteğiniz çok önemli. Ancak bu şekilde etki yaratabileceğiz. themostpowerfulfont.com adresini ziyaret edip siz de değişime destek olun.”

İLGİLİ HABERLER