Teoman 19. Liselerarası Müzik Yarışması için kamera karşısında

 

Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması 19’uncu kez genç müzisyenler için düzenleniyor. Türkiye’nin 81 ilinden gençleri aynı platformda buluşturacak olan yarışmada Teoman’ın jüriliğini duyurmak ve liselileri yarışmaya çağırmak için Teoman’ın da yer aldığı viral bir film hazırlandı.

Yarışmanın bu seneki  jüri kadrosunda Teoman 4. kez yer alıyor. Elemelerin devam ettiği bugünlerde Teoman’ın rol aldığı bir viral film hazırlandı. Filmde, okulunun duvarına asılan solist ilanına başvuran liseli, kendini Teoman ile düet yaparken buluyor.

Dijital mecralarda yayınlanan film, aynı liselilerin astığı gibi bir lisenin ilan panosuna “Teoman şarkılarını coverlayacak gruba solist” ilanının asılmasıyla başlıyor. Yaşıtlarıyla müzik yapmak için başvuran kişilerden biri stüdyoya davet ediliyor ve kendisini stüdyoda bekleyen Teoman ile sürpriz bir şekilde karşılaşıyor. Şaşkınlık ve heyecan içinde kalan genç, bir anda kendini Teoman ile birlikte “Gönülçelen” şarkısını seslendirirken buluyor. Film, Teoman’ın bu sene Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması jürisinde olduğu anonsuyla devam ediyor ve tüm liselileri bu heyecana katılmaya davet ederek sona eriyor.

 

İLGİLİ HABERLER