Sütaş’ta 2 yeni atama: Kerem Ongan ve Cüneyt Şahin

 

Sütaş’ta Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı’na Kerem Ongan; süt, yoğurt ve tereyağından sorumlu Pazarlama Koordinatörlüğü’ne Cüneyt Şahin atandı.

Kerem Ongan hakkında:

2010 – 2015 yılları arasında Coca-Cola İçecek A.Ş. ‘de Uluslararası Operasyonlardan sorumlu Finans Direktörü olarak görev aldı. 

1999 – 2010 yılları arasında da Coca-Cola Company bünyesinde, Prag, Viyana, Kosta Rika ve İstanbul merkezli olarak finans alanında üst düzey görevler üstlendi. Coca-Cola öncesinde Set Cement, Rusya‘da Akser International ve ABD’de White Cloud şirketlerinde finans alanında çalıştı. Ongan, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1990 yılında mezun olduktan sonra New York Institute of Technoloy’de Finans Yüksek Lisansını tamamladı.

Cüneyt Şahin hakkında:

 2005-2015 yılları arasında, Yaşar Holding Pınar AŞ bünyesinde, İşlenmiş Et, Soslar, Su Grubu, Pazarlama Hizmetleri kategorilerinde Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. Çalışma hayatına 1998 yılında Marsa Kraft’ta başlayan Şahin, 2001-2005 yılları arasında Kraft Foods Türkiye’de Marka Müdürü olarak görev aldı. Cüneyt Şahin, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü 1997 yılı lisans mezunu olup yüksek lisansını, 2003 yılında Sabancı Üniversitesi Executive MBA Bölümü’nde tamamladı.

İLGİLİ HABERLER