Social Media Awards Turkey başvuruları son kez uzatıldı!

Social Media Awards Turkey başvuru dönemi yoğun talep üzerine son kez 13 Mart Cuma günü saat 12.30’a dek uzatıldı. Kazananların sektörün önde gelen isimlerinden oluşan güçlü jüri üyeleri tarafından belirleneceği yarışmaya 1 Mart 2019 – 12 Mart 2020 tarih aralığında gerçekleştirdiğiniz dijital projelerinizle başvuru yapabilirsiniz.

8 Mart Projeleri İçin Case Video Zorunluluğu Bulunmuyor!

Geçtiğimiz hafta Dünya Kadınlar Günü için yayınlanan projelerin de başvuru tarihine yetişebilmesi için case video zorunluluğu bulunmuyor. Katılımcılar case videolarını yetiştirememeleri durumunda materyaller kısmına yalnızca projenin kendi videosunu yükleyerek başvuruda bulunabilirler.

24 Kategoride Kıyasıya Rekabet!

Katılımcılar, Jüri Ödülleri bölümünde yer alan Özel Gün Kampanyası, Sosyal Sorumluluk İletişimi, Sosyal Medya Kampanyası, Sayfa ve Topluluk Yönetimi, Fikir Önderi ve Fenomen Kampanyası gibi 24 farklı kategoride yarışıyor. Kategorilerin en yenisi ise Toplumsal Cinsiyet Eşitliği.

Yarışmada ayrıca tüm jüri üyelerinden en yüksek puanı alan proje Grand Prix sahibi olurken, en çok beğenilen case video çalışması ise “En İyi Case Video” ödülünü kazanıyor!

En İyiler 17 Nisan’da Bir Araya Geliyor

Kazanan marka ve projeler 17 Nisan’da Raffles İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde bir araya geliyor. Bu keyifli gecede siz de yer almak için başvurularınızı 13 Mart saat 12.30’a dek yapabilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER