Social Media Awards Turkey Başvuruları 12 Mart’a Uzatıldı…

Image

BoomSonar ve Marketing Türkiye tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödüllerinde, yoğun talep üzerine başvuru dönemi 12 Mart 2018 saat 23.59’a uzatıldı.

Image

Yılın En İyileri 26 Nisan’da Bir Araya Geliyor

 

Tüm marka ve ajansların yer aldığı Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışmasında projeler hem istatiksel veriler doğrultusunda hem de jüri değerlendirmesi ile ödüllendirilecek.

1 Nisan 2017 – 1 Mart 2018 tarihleri arasında ilk kez yayınlanan projeler ve yine bu tarih aralığındaki sosyal medya performanslarının değerlendirildiği yarışmada ödüller, 26 Nisan’da düzenlenecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.

Image

Başvurular Devam Ediyor


BoomSonar ve Marketing Türkiye işbirliğinde düzenlenen ve sosyal medyanın en başarılı markalarının belirleneceği Social Media Awards Turkey başvuruları devam ediyor. En başarılı projeleriniz, kampanyalarınız, stratejileriniz ve çalışmalarınızla yarışmaya hemen başvurun!

Image
Image

Deloitte Türkiye İşbirliği Değer Katacak

 

Deloitte Türkiye, sosyal medya sektörünün liderlerinin bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödülleri değerlendirme sürecine uzmanlığıyla dâhil oldu. BoomSonar ve Marketing Türkiye tarafından gerçekleştirilen Social Media Awards Turkey, Deloitte Türkiye’nin işbirliğiyle şeffaf ve verilere dayanan yapısını daha da güçlendiriyor.

Image

İLGİLİ HABERLER