Sevgiliye hediye fikri “Guru”dan

Hepsiburada.com, “Sevgililer Günü’nda sevgilime ne alacağım?” diye düşünen ve aklına güzel bir hediye gelmeyen “tembel” sevgililerin yardımına koşuyor! Sevgililerin, hepsiburada.com’da partnerlerine uygun hediye bulacağını söyleyen kahraman “Guru” da yeni kampanyayla tüketicilere birlikte sesleniyor …

Hepsiburada.com müşterileri, sevdikleri için hediye almak istediklerinde hiç zaman kaybetmeden aradıkları hediyeyi tam isabet bulabilecekler. Hepsiburada.com’da Sevgililer Günü alışverişine özel olarak sunulan “Hediye Bulucu” uygulaması ile artık hediye almak eskisinden daha kolay olacak. “Hediye Bulucu” uygulamasından faydalanmak çok kolay… Kullanıcılar öncelikle hediye alacağı kişinin cinsiyetini, ardından yaşını, üçüncü ve son aşamada ise fiyat aralığını seçiyor. Bu üç aşamalı seçimi yaptıktan sonra hediye seçenekleri, saniyeler içinde kullanıcıların karşısına geliyor. “Hediye Bulucu” uygulaması, Sevgililer Günü alışverişi döneminden sonra da herhangi bir zamanda sevdiklerine hediye almak isteyen tüketicilerin yardımcısı olacak.

Hepsiburada.com’un “Guru”su

Hepsiburada.com, Sevgililer Günü kampanyasını eğlenceli bir reklam filmiyle tüketicilerle buluşturuyor. “Guru” adlı reklam filminde hepsiburada.com’un Sevgililer Günü alışverişi için sunduğu ürün çeşitliliği ve avantajlar eğlenceli bir şekilde anlatılıyor. Guru kıyafetleri içinde izlediğimiz reklam filminin kahramanı, kendisinden alışveriş için fikir isteyenlere hepsiburada.com’u öneriyor. Sevgililer Günü alışverişine büyük kolaylık getiren hepsiburada.com, müşterilerinin hayatına değer katan yeniliklerine önümüzdeki dönemlerde de devam edecek.

Kampanya Künyesi:

Reklamın Başlığı: Hepsiburada.com – Guru

Reklamveren: Hepsiburada.com               

Reklamveren Temsilcisi: Özgür Doğan, Ayça Özdem, Buket Kayalar, Azerhan Doğan

Reklam Ajansı: Alametifarika

Yönetici Kreatif Direktörler: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal

Kreatif Direktör: Can Çelikbilek

Yaratıcı Grup: Serhat Bayram, Can Dağlı

Stratejik Planlama: Başar Sarıkaya, Serra Akyel, Emir Kutlu

Müşteri İlişkileri Direktörü: Gökhan Akbay

Marka Direktörü: Başak Sarıoğlu

Prodüksiyon Direktörü: Sertuğ Alptekin

Prodüksiyon: Berkay Tahmaz, Teğin Polat      

Prodüksiyon Şirketi: DCC Film

Prodüktör: Ömer Abra

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu & Can Çelikbilek

Post Prodüksiyon: Filimişleri           

 

İLGİLİ HABERLER