Scotty iletişim ajansını seçti

Yolculuk, yemek, paket gibi sunduğu farklı çözümlerle şehir hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan mobil uygulama Scotty, iletişim çalışmalarının yürütülmesi konusunda Excel İletişim ve Algı Yönetimi ile anlaştı.

Teknoloji ile şehir hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan mobil uygulama Scotty’nin yeni dönemdeki iletişim faaliyetleri, hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

Şehrin ulaşım seçeneklerini geliştirmek, trafiğe teknolojik, modern ve kalıcı bir çözüm üretmek için 2017 Mayıs ayında kurulan Scotty, bireysel motosiklet sürücüleriyle kullanıcıları uygulama üzerinden buluşturarak seyahatlerini paylaşabilmelerine imkan tanıyor. Scotty’nin Yolculuk dışında Yemek ve Paket hizmetleri de bulunuyor. Scotty Yemek, kullanıcılara diledikleri yerden yemek ve kahve sipariş imkanı sunarken, Scotty Paket ise kullanıcıların e-ticaret sitelerinden aldığı ürünleri İstanbul’un her yerine en geç iki saat içinde ulaştırıyor.

İLGİLİ HABERLER