Saray Bisküvi Yurt İçi Satış Direktörü Ali Osman Atan oldu

 

Saray’ın yeni Yurt İçi Satış Direktörü, hızlı tüketim ürünleri ve gıda sektöründe yaklaşık 27 yıllık mesleki deneyim ve yöneticilik geçmişine sahip Ali Osman Atan oldu.

Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray’ın Yurt İçi Satış Direktörlüğü’ne, sektörde başarılı işlere imza atmış bir isim getirildi. Hızlı tüketim ürünleri sektöründe, 27 yılı aşkın bir süredir üst düzey pozisyonlarda görev alan Ali Osman Atan, Saray Bisküvi Yurt İçi Satış Direktörü olarak göreve başladı.

Ali Osman Atan hakkında:

9 Eylül Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü’nden mezun olan Ali Osman Atan, iş hayatına 1988 yılında Eczacıbaşı Girişim Pazarlama Tüketim ve Kağıt Ürünleri biriminde başladı. Sonrasında Nestle Türkiye’de süt biriminde Satış Şefliği görevini üstlenen Atan; 1997 – 2015 yılları arasında aynı kurumda sırasıyla Ankara ve Bursa Bölge Satış Müdürlüğü, Adana ve Marmara Bölge Satış Müdürlüğü, Avrupa Bölge Satış Müdürlüğü Hazır İçecekler ile Çikolata Bölümü Satış ve Operasyon Müdürlüğü görevlerini birlikte yürüttü.

 

 

İLGİLİ HABERLER