Samsung’tan yeni online kampanya

Samsung Electronics Türkiye bir online kampanyaya daha imza attı. Kampanya tanıtım filminde ilk defa kamera karşısına geçen sosyal medya ünlülerinden Sami Hazinses, Çizen Bayan, CeriLevis ve Beyinsiz Adam’ı onlar için çok değerli olan nesnelerden vazgeçerken görüyoruz. Yeni Samsung Smart TV için Sami Hazinses yıllardır kesmediği bıyığından, Çizen Bayan uzun zamandır hayal ettiği seyahatinden, CeriLevis Twitter hesabından ve Beyinsiz Adam imzalı milli takım formasından vazgeçiyor.

Samsung Türkiye Facebook sayfasında Vazgeçenler Kulübü’ne katılan kullanıcılar yeni Smart TV uğruna nelerden vazgeçebileceklerini paylaşacak. En çok oy toplayan 50 vazgeçiş arasından seçilecek en iddialı 3 vazgeçişin sahibi yeni Samsung Smart TV ile ödüllendirilecek. Ödülü alabilmenin tek şartı ise kullanıcının vaad ettiği öğeden gerçekten vazgeçmesi.

Kampanyaya Vazgecenlerkulubu.com adresinden, Samsung Türkiye Facebook sayfasından, tanıtım filmine ise Samsung Türkiye Facebook ve Samsung Türkiye YouTube sayfalarından ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER