sahibinden.com, Oto360 hizmetini tanıttı

sahibinden.com geliştirdiği yeni hizmet Oto360’ı tanıttı. Bu hizmet sayesinde otomobil alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan servislere tek bir platform üzerinden erişim imkânı sunuyor.

sahibinden.com geliştirdiği yeni hizmet sahibinden.com Oto360’ı tanıttı. Bu yenilikle kullanıcıların araç değerlemeden ekspertize, hasar sorgulamadan kredi tekliflerine, trafik sigortası ve kasko tekliflerinden araç alım-satım rehberine ve sıfır araçlarla ilgili bilgilere Oto360 platformu üzerinden kolayca ulaşabilmesi hedefleniyor. sahibinden.com Oto360 platformuna sahibinden.com mobil uygulaması, masaüstü ve mobil web sitesi üzerinden erişilebiliyor.

Ürün ve Deneyimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer

sahibinden.com Oto360’ın kullanıcılara sağladığı faydalara dikkat çeken sahibinden.com Ürün ve Deneyimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, “Oto360 ile, araç alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan tüm servisleri sahibinden.com güvencesiyle artık tek bir platform üzerinden sunuyoruz. Oto360’ın araç almak veya satmak isteyen kullanıcılarımız için servis çeşitliliği ve güvenilir iş ortaklarını bir çatıda buluşturmasının yanında hızlı ve pratik kullanımı sayesinde vazgeçilmez bir kaynak olacağına eminiz. Teknolojik altyapımızdan ve yenilikçi hizmet anlayışımızdan aldığımız güçle tüm kullanıcılarımızın hayatına dokunmaya ve tüm paydaşlarımıza fayda yaratmaya devam edeceğiz” diyor

İLGİLİ HABERLER