RV Vodafone Freezone Çaylak Kampı öğrencilerin katılımına açılıyor!

1 – 12 Temmuz tarihlerinde, Vodafone Freezone desteğiyle, %100 bursla gerçekleşecek Çaylak Kampı, sektörde kariyer yapmaya istekli, yetenekli gençlere pazarlama iletişimi sektörünü ve kariyer olanaklarını anlatmayı, gençleri sektöre kazandırmayı hedefliyor.
2013 uygulamasında program, üniversitelerin tüm disiplinlerinden, pazarlama – iletişim sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrenci ve yeni mezunlara açılacak.

40’a yakın sektör yöneticisinin eğitmenlik – mentorluk desteği verdiği kamp ile katılımcılara, eğlenceli, dinamik, interaktif kısacası iletişimin kendisi gibi bir ortamda bulunma fırsatı sağlanıyor. Akış süresince gençler, iletişim ustaları ile buluşma ortamı, iletişim ve yaratıcı stil/üsluplar hakkında bilgi edinme fırsatı, iletişim sektöründe “nerede?”, “hangi bölümde”, “hangi yaklaşım ve ortamda -kariyer yapabilirim?” sorularına yanıt buluyor.

Katılımcı gençler, mentorlarının da desteğiyle, Çaylak Kampı programında öğrendiklerini uygulama ve geliştirme fırsatı buluyor. Katılımcılar, Vodafone FreeZone tarafından verilen brief çerçevesinde hazırladıkları projeyi kampın son gününde değerlendirmeye sunuyor.

Kamp sonrası katılımcılar Reklamcılık Vakfı Genç Yetenek Programı’na dahil ediliyor ve vakfın kariyer danışmanlık hizmetinden faydalanıyor. Kariyer yapmak istedikleri alanlara göre, staj ve/veya işe yerleşim fırsatları için ilgili ajans ve kurumlara yönlendiriliyor.

Program kapsamında Fida Film/ Tiglon ve Management Centre Türkiye’den destek alınıyor.

 

İLGİLİ HABERLER