PR Sektörüne Yeni İsim: BRANDWORKS İletişim Danışmanlığı

 

 ‘PR sektörüne, yeni marka adı ve Doğru iletişim, güçlü markalar yaratır’ sloganıyla giriş yapan Brandworks İletişim Danışmanlığı,Beyoğlu’nda yeni projeleri için çalışmaya başladı.

Brandworks, ulusal ve uluslararası markaların 360 derece PR, Creative ve Dijital süreçlerini yönetiyor.

Brandworks İletişim Danışmanlığı, kurum ve markalara stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti kapsamına; medya iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk, marka iletişimi, itibar ve kriz yönetimi gibi süreçlerin yanı sıra dijital PR, sosyal medyada içerik yönetimi ve creative ( reklam, medya satın alma, görsel ve kurumsal kimlik ) hizmetlerini 360 derece iletişim yaklaşımıyla birlikte sunuyor.

Brandworks İletişim Danışmanlığı, Özdilek Holding (Özdilekpark İstanbul AVM, Özdilek Tekstil, River Plaza), Wyndham Grand İstanbul Levent, Çilek Mobilya, Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği-TETSİAD, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği-MOSDER, Geberit, Legrand, Bticino,  Anel Grup (Anel Enerji- Anel Elektrik- Anel Doğa- Anel Marine-Galeri 5-Çelikel Eğitim Vakfı-Anel Sis), Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Çağatay Öztürk,  Home Store,  Jiva Beach Resort – Fethiye, TÜYAP, MARU mimarlık teknolojileri gibi birçok markaya hizmet sunuyor.  

İLGİLİ HABERLER