Pendik Sahil Konakları Projesi, Açı Eğitim Kurumları, Qupra Ve Brick B Avantgarde İletişim ile anlaştı

 

Pendik Sahil Konakları projesi, Açı Eğitim Kurumları, Qupra, Brick B markalarının halkla ilişkiler ve iletişim faaliyetlerini Avantgarde Communication Managemant üstlendi.

Filiz Güner’in yeni markası Qupra, halkla ilişkiler çalışmalarında Avantgarde İletişim’e emanet. Özellikle çalışan kadınların ihtiyaçlarına göre kıyafetler tasarlayan marka, Qupra, Qupra Weekend, Q kadını, ve Qup by Qupra olmak üzere 4 ana kategoriden oluşuyor.

Tıp eğitimi alan tasarımcı Adem Arıbaş’ın “diz eklemi çapraz bağlarını” ilham alarak tasarım danışmanı Gürçağ Özler ile birlikte geliştirdikleri dünyanın ilk ve tek katlanabilir ahşap tuğlası Brick B yüzde yüz Türk malı katlanabilir ahşap tuğla ile çivisiz ve ustasız başta ev olmak üzere, bölücü duvar, yatak odası, fuar alanı hatta köpek kulübesi olmak üzere sınırsız ürün yapılabiliyor.

Pendik Sahil Konakları ise Evra Group ve Has Kule işbirliği ile hayata geçiriliyor.

1993’ten bugüne emin adımlarla büyüyerek 44 şehirde şube açan, sınavlardaki başarı dereceleri ile eğitim alanında markalaşan Açı Eğitim Kurumları da iletişim çalışmalarında Avantgarde ile birlikte yürüme kararı aldı.

İLGİLİ HABERLER