Özlem Koçdar Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü oldu

BSH Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş.’de Bosch Pazarlama Müdürlüğü görevine Özlem Koçdar getirildi. Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü olarak atanan Koçdar, şirketin Bosch markasının pazarlama ve iletişim stratejilerinden ve yönetiminden sorumlu olacak.

17 yıllık profesyonel hayatında sırasıyla cep telefonları, tüketici elektroniği, bilişim teknolojileri ve beyaz eşya sektörlerinde pazarlama üzerine uzmanlaştı.

1998 yılında Karma International’da başlayan Koçdar, 2005-2014 yılları arasında Samsung Electronics Türkiye’de tüketici elektroniği departmanındaki Satış Pazarlama Müdürlüğü görevinin ardından tüm ürün gruplarından sorumlu Kıdemli Pazarlama Müdürü görevlerini üstlendi.

2016-2018 yılları arasında Whirlpool Corporation EMEA operasyonunda, Türkiye Marka ve İletişim Grup Müdürlü olan Özlem Koçdar, şirketin Hotpoint, Indesit ve KitchenAid markalarından ve yeniden pozisyonlandırılmasından sorumluydu.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Koçdar, 2015’te Bahçeşehir Üniversitesi’nde Executive MBA eğitimini tamamladı.

 

İLGİLİ HABERLER