No1 Premium Catering özel anlarınıza tat katıyor…

İlk olarak Eylül 2015’te Şişli’de açtığı restoranla hizmet vermeye başlayan No1 markası, Eylül 2016’dan beri No1 Premium Catering olarak lezzetseverlerle buluşuyor. İşine adanmış yetkin kadrosuyla her türlü organizasyon ve beklentiye göre kendini konumlayan No1 Premium Catering, standartlarından ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor.

  • Önceliğine hijyen ve üstün damak zevkini alan No1 Premium Catering, lezzetli, kaliteli, estetik, hijyenik ve hızlı servis anlayışıyla geçmişten günümüze gelen tatları büyük bir ustalıkla müşterilerine sunuyor. Deneyim, bilgi birikimi, yöresel ve ulusal mutfakların zenginliği No1 Premium Catering aşçılarının yetenekleriyle birleşiyor.
  • ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi standartlarıyla hizmet veren No1 Premium Catering’in vizyonu; müşteriyi odağına alıp üretimde hijyen ve kaliteyi, serviste hız ve estetiği bir arada barındıran, yüksek beğeni standartlarında hizmet sunan bir catering şirketi olmak.

  • Misyonu ise yetkin insan kaynağı, kaliteli hizmet, hijyen standartlarına uygun üretim ve çağdaş bir yönetim yaklaşımıyla sıra dışı lezzet deneyimleri tasarlamak. Deneyimli kadrosuyla hayallerinizi şık ve lezzetli sunumlara dönüştüren No1 Premium Catering’in amacı, anlara lezzet katarak özel günlerinizde yanınızda olmak…
  • İlk intiba, ilk karşılaşma önemlidir. Bir ürün ya da hizmetin hedef kitleyle buluştuğunda yakaladığı enerji ise çok daha değerlidir çünkü enerji sürdürülebilir satışlara da yansır. No1 Premium Catering istenen enerjiyi yaratıp, yakalayabileceğiniz lezzetleri sunar.

iStock_000040785654_Double

  • Açılışlarda konuk ağırlamak organizasyonun en mühim noktalarından biri. Binlerce ayrıntıyı aynı anda tasarlamak ve yönetmek dikkat isteyen bir iştir. No1 Premium Catering iyi bir başlangıç için en az sizin kadar ayrıntılara özen gösterir…
  • Özel günler kadar, fuarları unutulmaz, kongreleri farklı, seminerleri özel kılacak tatları sizin için hazırlayan No1 Premium Catering, farklı damak zevklerine sahip katılımcılarınıza unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

  • Çalışanlar için motivasyon, yönetim takımı için yüksek performans anlamına gelen iç iletişim organizasyonlarının amacı birlikte geçen zaman diliminden yüksek fayda alabilmektir. No1 Premium Catering bu beklentiyi eşsiz tatlarla zenginleştiriyor.

RAMAZAN

  • Sadece kapalı mekanlarda ya da şirketlerin kurumsal mekanlarında değil, No1 Premium Catering teknede, özel ev davetlerinde, iftar ve dua yemeklerinde ve de açık hava organizasyonlarında anları özel kılacak tatlarla yanınızda oluyor.
  • Uzun yıllara dayanan hizmet anlayışının sonucu; referans listesinde biriken yüzlerce saygın kuruluş.

no1ref no1reff ref

 

İletişim İçin:

Ortaklar Caddesi No: 37 Fulya Mah. / Şişli – İstanbul

Tel: +90 (212) 266 47 29/30

www.no1premiumcatring.com

İLGİLİ HABERLER