Netmarble EMEA bölgesinde atama

Netmarble’ın Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’dan Sorumlu Pazarlama ve Mobil Direktörlüğü’ne Aras Şenyüz Atandı

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan ve birçok farklı kurumda pazarlama ve satış pozisyonlarında görev yapan Aras Şenyüz, Netmarble’ın yeni Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’dan Sorumlu Pazarlama ve Mobil Direktörü olarak atandı.

Profesyonel iş hayatına L’Oreal’de başlayan Şenyüz, L’Oreal bünyesinde Elseve, Kerastase gibi farklı markaların grup müdürü olarak 5 yıl görev yaptıktan sonra, Unilever, De’longhi bünyesinde toplamda 11 yıl boyunca Pazarlama ve Satış pozisyonlarında farklı görevler üstlendi.

2012 yılında Vodafone’da Pazarlama Direktörü olarak çalışmaya başlayan Aras Şenyüz, Vodafone’da 1 yıl görev yaptıktan sonra Türkiye & MENA bölgesinde faaliyet gösteren, hem dijital eğlence sektörünün lider firmalarından hem de dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Netmarble’da çalışmaya başladı. Şenyüz, Mayıs 2016 tarihi itibariyle Netmarble’ın Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa’dan Sorumlu Pazarlama ve Mobil Direktörü olarak PC/Mobil Oyunları Pazarlama, Mobil Operasyon, Sosyal Medya, Yerelleştirme ve Müşteri Destek faaliyetlerinden sorumlu olacak. 

İLGİLİ HABERLER