Multinet Up’tan yenilik: Bireysel sanal kart

Multinet Up’ın yeni geliştirmesi sayesinde kullanıcılar artık bireysel sanal kart oluşturabilecek ve kartın içerisine istenilen tutarda bakiye yüklemesi yapabilecek.

Multinet Up, artık bireysel olarak da kullanılabilecek. Bireysel kullanıcılar sanal kart oluşturarak  kendi bakiyesini  yönetebilecek. İlk etapta bireysel sanal kart avantajlarından sadece Multinet kartı olanların yararlanabileceği bu sistem, kullanıcılarına birçok avantaj ve kampanyadan kazanç sağlıyor. Multinet Up’ın hızlı ve güvenli ödeme seçeneği sunan yeni nesil mobil cüzdanı MultiPay üzerinden sanal kart yaratma ve para yükleme fonksiyonu ile fiziksel karta ihtiyaç olmadan avantajlı kampanyalara dahil olarak hem kazanç sağlamak hem de kolaylıkla alışveriş yapabilmek mümkün oluyor.

Bireysel sanal kart şöyle oluşuyor;

MultiPay üzerinden ilgili bireysel sanal kart kampanya tanıtımına veya cüzdan sekmesinin sonunda sanal kart ekle opsiyonuna tıklanıyor. Kampanya detay sayfasında gerekli bilgiler dolduruluyor ve bireysel hizmet sözleşmesi onaylanarak, bireysel sanal kart oluşturuluyor. Alışverişe başlamak için karta yükleme yapılıyor.

MultiPay ile bireysel yükleme nasıl yapılır?

MultiPay uygulamasından ana sayfa kısmında yer alan cüzdan butonuna tıklanıyor. Cüzdan sekmesinden ilgili kartı seçerek yükleme yapılacak tutar ve kredi kartı bilgileri girildikten sonra Para Yükle butonuna tıklanıyor. Bireysel yükleme başarılı bir şekilde gerçekleşmiş oluyor.

İLGİLİ HABERLER