MUGO Feveran İletişim ile anlaştı

Herschel, STANCE, RAINS, Native Shoes ve RVLT gibi dünyaca ünlü erişilebilir lüks markaları Türkiye ile buluşturan MUGO Distribution ve perakende markası Apparel, stratejik iletişim danışmanlığı konusunda iş ortağını seçti. Firma yeni dönemde iletişim hizmetlerini Feveran İletişim ile yürütecek.

360 derece entegre yeni nesil iletişim ajansı Feveran İletişim, müşteri portföyüne MUGO Distribution’ı ekledi. Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirmenin yanı sıra dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti sunan Feveran İletişim, MUGO Distribution’a stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

Herschel, STANCE, RAINS, Native Shoes ve RVLT gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye, Azerbaycan ve KKTC’deki tek yetkili distribütörü olan MUGO Distribution, 2011 yılında kuruldu. Günümüz şehir hayatının vazgeçilmezi farklı, kaliteli ve erişebilir fiyattaki ürünleri ilk kez Türkiye’ye getiren MUGO, Apparel mağazasında sunduğu ürün seçkisiyle de fark yaratıyor.

İLGİLİ HABERLER