Michael Kors Formula 1’de

Michael Kors Formula 1’de

Formula 1 seyircisi Michael Kors için yeni bir kitle ve bu durum Michael Kors dünyasının her yönüyle Avrupa tüketicilerine tanıtılma fırsatı sağlıyor. Ayrıca, efsane McLarenHonda markası ve onun ünlü Formula 1 pilotları uluslararası, başarılı, sofistike ve takdir edilen yönleriyle Michael Kors erkek koleksiyonu için olağanüstü bir temsilci olacak.

McLaren Grup’un CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Ron Dennis: “Dünyanın ünlü, lüks aksesuar ve hazır giyim tasarımcısı Michael Kors ve McLaren- Honda arasındaki yeni marka ortaklığını duyurmaktan mutluluk duyarız. Kesinlikle inanıyorum ki, McLaren ve Michael Kors’un kurumsal kültürleri, ortak dinamizmi ve maceraperestliği, hem kusursuzluğun aralıksız kovalaması için hem de uzun dönem ortaklık için son derece uygun. Marka uyumu her iki taraf için de çok önemli. İki marka da itibarlarını en iyi yaptıkları iş üzerine kurdular ve bu birliktelikle daha da güçlü olacağız.’’ dedi.

Michael Kors ve McLaren-Honda işbirliği pilotların tulumlarında ve McLaren-Honda MP431 arabasına belirtilirken, Michael Kors, ortaklığın başlamasını kutlamak için, limitededition erkek deri ceketi tasarladı. 50 adet özel olarak üretilen siyah deri ceket yalnızca yeni Michael Kors Londra mağazasının erkek katında satılacak. Ceketlerde hem Michael Kors ve McLaren logolarına hem de her parçanın özgün üretim numarasının bulunduğu limited-edition plakaya yer verilecek.

İLGİLİ HABERLER