Maximum Kart’ın ana sponsoru LoL 2017 Türkiye Finali’nde Şampiyon Fenerbahçe

League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017 Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonluk kupası sahibinibuldu. 19 Ağustos’ta Maximum Kart’ın da sponsorları arasında olduğu büyük finalde Maximum Kart’ın ana sponsoru olduğu 1907 Fenerbahçe e-spor takımı şampiyon oldu.

Dijitalleşmeye birlikte değişen dünyada gençlere ve genç profesyonellere ulaşmak için e-spor platformlarını uygun bir mecra olarak gören İş Bankası, genç, dinamik ve yenilikçi markası Maximum Kart ile hızla büyüyen e-spor sektörüne yatırım yapan ilk markalardan oldu. League of Legends (LoL) liglerinde yer alan 1907 Fenerbahçe Derneği, Galatasaray ve Beşiktaş E-spor takımlarının ana sponsoru oldu. Maximum Kart aynı zamanda 19 Ağustos’ta Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşen League of Legends Türkiye Büyük Finali etkinliğine de platinum sponsor olarak destek verdi. Maximum Kart 2017 LOL Şampiyonluk Ligi yaz dönemi boyunca Maximum Gaming Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarından yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekti. Oyun keyfini maksimumda yaşatmayı amaçlayan Maximum Gaming sayfalarında Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray E-spor takımlarının maçları hakkında gerçek zamanlı paylaşımlar, takım oyuncuları hakkında tanıtıcı içerikler ve röportajlar, e-sporseverlere özel ödüllü yarışmalar ve Türkiye Büyük Finali etkinliği özelinde yapılan video paylaşımları yüksek etkileşim aldı. TBF 2017’de mücadele eden 1907 Fenerbahçe e-spor takımı için hazırlanan konsept video dijital mecralar dışında beIN Sports TV ve S Sport kanalında da yayınlandı.

fenerbahçe espor

Maximum Kart’ın ana sponsoru olduğu 1907 Fenerbahçe E-spor takımı Çin’e gidiyor

Maximum Kart, S Sport TV’nin e-spor programı ve Lig Radyo e-spor yayınlarına yaptığı içerik entegrasyonları, TBF 2017 Maximum Gaming standından canlı radyo yayını vb. ile TV ve radyo mecralarında da e-spora olan desteğini devam ettiriyor. 19 Ağustos’ta Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşen TBF 2017 etkinliğinde yer alan Maximum Gaming standında Maximum Kart binlerce e-sporsever genç ile buluştu. LoL tutkunlarına TBF 2017 özelinde tasarlanan atkı, takım formaları ve Riot Puan kodu hediye edildi. Bu özel finalde Maximum Kart’ın ana sponsoru olduğu 1907 Fenerbahçe e-spor takımı şampiyon olarak Çin’de gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası’na katılım hakkı kazandı.

maximum gaming

Maximum Gaming sosyal medya sayfalarında yapılan yarışma ile davetiye kazanan e-sporseverler bu yıl ilk kez 2017 Türkiye Büyük Finali’ni Maximum Kart’ın organizasyonuyla dev sinema perdelerinden canlı olarak izleme imkanı buldu. TBF 2017 maçları, Maximum Kart’ın e-spor tutkunu misafirlerine özel ücretsiz olarak İstanbul, İzmir ve Ankara lokasyonlarındaki Cinemaximum salonlarında yüzlerce izleyicinin katılımıyla canlı olarak beyaz perdeye yansıtıldı. Maximum Kart League of Legends Türkiye Ligi ve bu alanda mücadele eden spor kulüplerinin e-spor takımlarına verdiği desteği önümüzdeki yıl devam ettirmeyi planlıyor. Maximum Kart, yeni nesil oyun platformlarındaki ekosistemin bir parçası olarak kullanıcıların faydalanacağı işbirlikleri ve e-spora özel paylaşımlarıyla bu dünyadaki gençlerle iletişimine devam edecek.

İLGİLİ HABERLER