Marketing Türkiye New Step’te “geleceği bugünden tasarlamak” konuşulacak. Davetlisiniz!

Belirsizliğin hüküm sürdüğü dönem geride kalırken, planın “yolda belirlendiği”, geleceğin akışına bırakıldığı modeller yerine, bir sonraki adımı şimdiden düşünme vakti geldi çattı. Marketing Türkiye New Step – Geleceği Bugünden Tasarlamak oturumunda, gelecek kavramını bileşenlerine ayıracak ve yarını dizayn etme yolunda sektörlerinin öncü isimlerinden yol haritalarını dinleyeceğiz.

Marketing Türkiye New Step – Geleceği Bugünden Tasarlamak oturumunda, Multinet Up CEO’su Demirhan Şener, deneyimin ve kriz anında hızlı kararlar almanın öne çıktığı yeni döneme damgasını vuran kavramları “Çevik Liderlik ve Deneyimin Geleceği” başlığıyla ele alacak. Mey Diageo Türkiye Genel Müdürü Levent Kömür, sonuç odaklı yönetim modellerinin yerini süreç odaklı düşünceye bıraktığı ve sistemlerin bu paradigma değişimi karşısında dönüşümden geçtiği sürece, “Değişimin Öznesi Olmak” başlığında değinecek. Futurebright Group Kurucu Ortağı Akan Abdula, 2021 yılında tüketicilerin markalardan beklentilerini ve içinde bulunduğumuz “Sonuçlar Çağı’nı” anlatacak. Mercer Turkey Country CEO’su Dinçer Güleyin, 2020 yılının bıraktığı izler üzerinden, 2021 yılında yatırımda öncelik teşkil etmesi gereken konuları ve şirketler için dönüşüm önerilerini paylaşacak.

Marketing Türkiye New Step – Geleceği Bugünden Tasarlamak, 26 Ocak Salı günü saat 20:00’da Marketing Türkiye sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.

Etkinliğe aşağıdaki formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER