Markaların sosyal medya performansı Marketing Türkiye ana sayfasında!

Marketing Türkiye – BoomSonar işbirliğiyle artık markaların sosyal medya performanslarına çok kolay ulaşabileceksiniz. Markaların sosyal medya performanslarının derlendiği Sosyal Medya Marka Endeksi, Ağustos ayından itibaren Marketing Türkiye ana sayfasında yer alıyor…

SocialBrands markaların sosyal medya performanslarını tamamen tarafsız ve veriye dayalı şekilde ölçümleyen sosyal medya marka endeksinden oluşuyor. BoomSocial verilerini ve BoomSonar teknolojilerini kullanan SocialBrands, markalar için en popüler sosyal medya kanalları olan Facebook, Twitter ve Instagram’da yer alan 21 binden fazla marka hesabının performans ölçümlemesini gerçekleştiriyor.

SocialBrands platformu Türkiye’de sosyal medyayı aktif olarak kullanan markalara ait 21 binden fazla Facebook, Twitter ve Instagram hesabının her ay sosyal medyada paylaştığı 1,4 milyondan iletiyi, bu iletilerin aldığı 750 milyondan fazla etkileşimi ve markalara ait tüm performans verilerini aylık dönemlerde hem diğer markalara, hem de kendi sektörüne kıyasla değerlendiriyor.

Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya performans incelemesi SocialBrands Turkey Sosyal Medya Endeksi’ne www.socialbrandsturkey.org adresinden ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER