Londra Tasarım Festivali’nde Braun’da vardı

Bütün dünyadan tasarımcıların, stil editörlerinin ve yazarlarının, bloggerların bir araya geldiği Londra Tasarım Festivali’nde, Braun’un, “Hayat için İyi Tasarım” mottosuna dikkat çekildi

Braun’a göre iyi bir tasarım günlük hayatı olumlu yönde etkiliyor ve insanları daha mutlu kılıyor. İnsanların günlük hayatında daha mutlu olması için tasarım alanında yeniliklerine her zaman devam Braun için iyi bir tasarım; yenilikçi, estetik, anlaşılabilir ve detaylarda gizli olmalı. Bu özelliklerin, kullanıcıların günlük hayatının her dakikasını en iyi hale getireceğine inanan Braun, 17-25 Aralık’ta Londra’da düzenlenen Tasarım Festivalinde erkek kullanıcılar için sunduğu tasarım yeniliklerini anlattı.
Braun Global Stil Direktörü Sascha Breuer, dünyanın en ünlü stil blog yazarlarından Scott Schuman, Londra’nın ünlü kuaförlerinden Micheal Haar, dünya çapında bir ürün tasarımcısı ve yöneticisi olan ve 14 yıldır Braun için çalışan Ben Wilson ve dünya çapında bir endüstri tasarımcısı olan Benjamin Hubert, festivalde katılımcılara hem Braun tasarım felsefesini, hem de tasarımın üründe nasıl bir deneyime dönüştüğünü tecrübeleriyle birlikte aktardı.
Yeni çıkardığı 9 serisinde performans alanında dünyanın en etkili tıraş makinesini tüketicinin kullanımına sunan Braun, kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştırma adına çok iddialı bir tasarım ile tüketicinin karşısına çıkıyor. Olağanüstü nazik bir tıraş deneyimi vaad eden 9 serisi, sakal almayı bir görevden bir deneyime taşıyor. İlk defa 4 farklı kesme aparatının mükemmel uyumunu, dakikada 40.000 çapraz kesme hareketine sahip Syncro Sonic teknolojisiyle bir araya getirerek 3 günlük sakallarda bile kanıtlanmış performansı ile ilk vuruşta herhangi bir tıraş makinesinden çok daha fazlasını alıyor ve bu sektörde kendi sınıfını oluşturuyor.

İLGİLİ HABERLER