Lipton yeni kampanyasıyla Türk televizyonlarını sarsmaya hazırlanıyor

Lipton, 7 Ocak Pazar akşamı oldukça çarpıcı bir reklam çalışmasına imza atmaya hazırlanıyor. Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceği öğrenilen marka, Türk insanının yakın çevresiyle aralarındaki bağları güçlendirmeyi hedefliyor. Türk insanını sohbet etmeye davet eden Lipton’un yeni kampanyası, iddialı ve bir o kadar da çarpıcı olacağa benziyor. Zira marka, kampanyanın detaylarını açıklamasa da oldukça cesur medya planlama stratejisiyle TV’de bir ilki gerçekleştireceği gelen duyumlar arasında…


Güncelleme:

Lipton’un yayınladığı kampanyayı görmek için… 

Son yılların en cesur kampanyası Lipton’dan geldi


Lipton, dünya çapında yürüttüğü “hayatı fark et” iletişim platformuyla hayatın günlük telaşları arasında değerli anları fark etmeden kaçırdığımıza dikkat çekiyor. Bu iletişim platformunda gerçekleştireceği ilk kampanyası #konuşalımartık ile de insanların yakın çevresiyle aralarındaki bağları güçlendirmesinin hayatlarına değer katacağını, insanları zenginleştireceğini ve mutlu edeceğini belirtiyor. Bu amaçla önümüzdeki günlerde “Konuşalım Artık” dediği dikkat çekici bir kampanyayı hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Lipton bu yeni kampanya ile hem bu paylaşılan anlar için keyifli bir ortam sağlamayı hem de bu anların bir parçası olmayı hedefliyor. Bir çay eşliğinde sevdiklerimizle olan paylaşımlarımızı artırmanın ve bağlarımızı güçlendirmenin hayatlarımıza değer katacağına ve bizi zenginleştireceğine vurgu yapıyor.

Marka önümüzdeki günlerde kampanya mesajını daha güçlü duyurmak için yaratıcı mecra kullanımları ile karşımıza çıkarak Türkiye’de ilklere imza atmayı hedefliyor ve hep birlikte şahit olacağımız bu proje ile #konuşalımartık çağrısını etkileyici bir şekilde iletmeyi planlıyor.

İLGİLİ HABERLER