Leo PR’a genel müdür olarak geri döndü

Leo Burnett çatısı altında iletişim danışmanlığı hizmeti veren Leo PR, 2015 yılına yenilikle girdi. Karolin Ergin, Leo PR’ın yeni genel  müdürü oldu.

Halka ilişkiler grubu MSLGROUP’un Türkiye ofisi olan Leo PR, yeni hizmet anlayışı ve yapısıyla Karolin Ergin yönetiminde müşterilerine hizmet vermeye devam edecek. İletişim sektörüne profesyonel olarak ilk adımını 1999 yılında Leo PR’ın kuruluşu ile atan Karolin Ergin, Leo PR’ın ardından iletişim sektöründe farklı birçok ajansta ulusal ve uluslararası markalara hizmet verdi. 2004-2007 yılları arasında Polat Turizm Grubu’nda Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev yapan Ergin, son olarak Yeşil Holding’in Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nü yürütüyordu. 

Halkla ilişkiler ve işletme alanlarındaki eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde alan Ergin, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanında yaptı. Ergin, sağlık, hızlı tüketim, finans, teknoloji, gayrimenkul, turizm ve perakende başta olmak üzere farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası birçok markaya danışmanlık yaptı. 

İLGİLİ HABERLER