İSKİD VE Okkalar İnşaat Feveran İletişim’i seçti

İnşaat sektöründe 40 yıllık tecrübesiyle Okkalar İnşaat ve İklimlendirme sektörünün gelişmesi için faaliyet gösteren ve sektör temsilcilerini buluşturan İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD), 360 derece entegre iletişim hizmeti için Feveran İletişim’i tercih etti.

Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirmenin yanı sıra dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti sunan Feveran İletişim, iki yeni markayla anlaştı.

Bugüne kadar Konya’da ve İstanbul’da yaptığı yeni nesil projeler ile 5 binden fazla kişiyi ev sahibi yapan, inşaat sektöründe 40 yıllık tecrübe sahibi Okkalar İnşaat da Feveran İletişim’i tercih eden markalar arasına katıldı. Feveran İletişim, Okkalar İnşaat’ın Kartal’da startını verdiği kentsel dönüşüm projesi ArmMenta başta olmak üzere, Türkiye çapında çalışmaları devam eden diğer tüm inşaat projelerinin iletişimini yürütecek.

Türkiye’de iklimlendirme, soğutma ve klima cihazları imalatçısı ve/veya ithalatçısı üyeleri arasında işbirliğini sağlamak ve 100’ü aşkın üye sayısıyla sektörün en etkin temsilcisi İSKİD, yeni dönemde iletişim çalışmalarını Feveran İletişim’e emanet etti.

İLGİLİ HABERLER