İş dünyasının gurur gecesinde “YILIN İTİBARLILARI” ödüllerine kavuşacak

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle bu yıl altıncısı düzenlenen ve zaman içinde pazarlama sektörünün en önemli standartlarından birine dönüşen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 9 Ocak 2020’de Raffles İstanbul’da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Türkiye’nin lider pazarlama platformu Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi AKADEMETRE iş birliğiyle ger­çekleştirilen “İtibar ve Marka Değer Per­formans Ölçümü” araştırması baz alarak düzenlenen “The ONE Awards Bütünle­şik Pazarlama Ödülleri”nde sonuçları bu akşam belli oluyor. 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 40’ı aşkın sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve bu başarıya ortak olan paydaşları iş dünyasının gurur gecesinde ödülleri­ne kavuşacak.

İlk kez 2015 yılında 12 sektör üzerinden yapılan “İtibar ve Mar­ka Değer Performans Ölçümü”nde zaman içinde farklı sektör­lerden gelen talepler doğrultusunda ölçümlemenin ve ödülle­rin kapsamı genişletildi. The ONE Awards altıncı yılına yakışır şekilde kapsamını daha da genişleterek 40’u aşkın kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalar görkemli bir törenle ödüllerine kavuşacak. Araştırmada yılın en başarılı markaları ve paydaşları yine her yıl olduğu gibi halk jürisi tarafından seçilir­ken bu yıl da markalarının itibar artışına en çok katkı sağlayan reklam, halkla ilişkiler, medya planlama ve dijital ajanslar ayrı­ca başarı ödülü alacak.

İLGİLİ HABERLER