İPZ’14 heyecanı başlıyor!

Türkiye’nin alanında en köklü ve en geniş kapsamlı dijital pazarlama organizasyonu İnteraktif Pazarlama Zirvesi, 11 Eylül’de Swissotel The Bosphorus’ta dokuzuncu kez kapılarını açacak. Pazarlama dünyasını bir araya getiren İPZ’14, bu yıl da oldukça provokatif bir temayla sektörün karşısına çıkıyor: “Dijital Öldü. Yaşasın Dijital!”

“Wireless soluduğumuz” bir dünyada dijitali herhangi bir disiplinin yanına “uydu” olarak eklemek gerçekleri görmezden gelmek anlamına geliyor artık. Dijitalin pazarlamanın yanına eklenmiş bir “uydu” olmaktan çıkıp hayatın içine entegre olması yepyeni bir “dijital” kavramını da beraberinde getiriyor ve böylece pazarlamanın “yeni normallerine” bir yenisi daha ekleniyor.

İPZ’14, makinelerin makinelerle konuştuğu bu yeni dünyada “sadece dijitali” konuşmak yerine “Dijital Öldü. Yaşasın Dijital!” temasıyla pazarlama profesyonellerini bugünün dijital yaşam biçimini anlamaya davet ediyor. 

İPZ’14 bu yıl yerli ve yabancı onlarca sürpriz konuşmacının yanı sıra, yarım günlük çalıştaylarla çok daha zengin bir içerikle konuklarını ağırlayacak. Bu önemli çalıştaylar arasında “Shopper Marketing Neden Önemli?”, “Radyo Mecrasında Yaratıcılık & Dijital Müzik Platformları” ve “KOBİ’ler İçin Dijital Pazarlama” oturumları da yer alacak. Zirvede telekomünikasyon, finans, eğlence, perakende, otomotiv, medya, sağlık, spor, teknolojik cihazlar, lojistik altyapı sağlayıcılar, gıda ve seyahat-turizm gibi interneti kullanarak öne çıkan pek çok sektörden hayata geçirilen başarılı pazarlama stratejileri de katılımcılarla paylaşılacak.

Dijital pazarlama konusunda Türkiye’de düzenlenen ilk ve en uzun soluklu etkinlik olan İPZ, dokuz yılda Türkiye’den ve dünyadan 100’lerce konuşmacı ve 10.000’e yakın katılımcı ağırladı. Dijital dünyanın gündemini belirleyen, trendler hakkında farkındalık yaratan İPZ, pazarlama dünyası için önemli bir “networking” platformu olma özelliği de taşıyor.

İPZ’14’te yer almak için:

İletişim: 0 212 211 11 12

İLGİLİ HABERLER