İPZ Anadolu’nun üçüncü durağı Ankara

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), 13. Anadolu turunun üçüncü ayağı Ankara’da gerçekleşecek. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen İPZ Anadolu 2019’un bu yılki konusu “Akıllı İşler” olarak belirlendi. 5 Mart’ta HiltonSA Ankara’da gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında değişen dünyanın gerekleri ve iş dünyasına yansımaları tartışılacak. 

Marketing Türkiye ve Marke­ting & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsam­lı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu’nun Ankara buluşması 5 Mart’ta HiltonSA Ankara’da gerçekleşecek. 13 yıldır aralıksız olarak devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Akıllı İşler” olarak belirlendi. Zirve kapsamında İzmir, Konya ve Ankara’nın ardından ve Kayseri ilham veren sunumlara ev sahipliği yapacak.

İPZ Anadolu konferansları 13 yıldan bu yana iş dünyasının değişimi barındıran alanlarına odaklanarak bilgi aktarımı yapıyor. İş dünyasında ola gidene dikkati çekerek KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu bilgiye kısa yoldan ulaşmalarına olanak sağlayan İPZ Anadolu, her yıl konferans konularını bir ön ziyaretle zirvenin gerçekleştirileceği ilin kanaat önderleriyle yapılan toplantılarda belirliyor. İPZ Anadolu bir buluşma platformu olarak konumlanırken, Anadolu iş dünyasının geleceğe hazırlanması konusunda önemli bir misyon da üstleniyor.

Ankara ilham veren sunumlara sahne olacak

İPZ Anadolu’nun Ankara ayağında ilham veren konuşmacılar ve ufuk açan sunumlar katılımcılarla buluşacak. Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve Marketing Management Institute (MMI) Türkiye Başkanı Günseli Özen’in açılış konuşmasıyla başlayacak zirvede ilk konuşmacı “On-line Değilsen Yoksun! 7×24, 365 Gün, Her Daim Ömür Boyu” başlıklı sunumuyla Saffron Brand Consultants Türkiye, Rusya ve Orta Asya Genel Müdürü Turgay Adıyaman olacak. Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Cenk Temiz “TROY’un Hikayesi: İç Kaynakların Etkin Kullanımı ve Dijitalleşme” konusunu katılımcılarla aktaracak. Etkinlikte Yapı Kredi KOBİ ve OBİ Bankacılığı Müşteri Yönetimi ve İş Geliştirme Direktörü Burak Bıçaklar ve GittiGidiyor Satıcı Gelişimi Müdürü Görkem Öztürk “KOBİ’lerin Rekabet Gücünün Artırılması” konulu sunumunu Ankaralılarla paylaşacak. Arçelik Pazarlama A.Ş. Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi “Yerelden Ulusala Markalaşmanın Gücü” adlı etkili sunumuyla Ankara İPZ sahnesinde olacak. Digital Partners CEO’su Tunç Günbey “Dijital Pazarlamada Yükselen Trend: Data, Tasarım ve Otomasyonun Bir Arada Kullanılması” adlı sunumuyla ve Sanaluzman.com Kurucusu Niyazi Bekiroğlu  “İşin Geleceği – Yeni Nesil Nasıl Çalışacak” adlı konuşmasıyla etkinlikte yer alacak.

İLGİLİ HABERLER